Newsletter

Wydarzenia

   

OPEN MIKE

Cykliczny Open Mike - otwarta scena muzyczna! Regularnie, nasza szafowa scena ożywa dźwiękami wszystkich chętnych wykonawców (zarówno tych, którzy przymierzają się do pierwszych występów przed ludźmi, jak i tych bardziej doświadczonych), którzy zgłoszą się do grania na żywo swoich utworów!
Udostępniamy sprzęt nagłaśniający i mikrofony, oraz rozdajemy piwa 5 pierwszym chętnym!


W trzecią niedzielę każdego miesiąca
Start: 19:30
Wstęp: FREE

   

SLAJDOWISKA Z TRAWERSEM

Cykliczne spotkania organizowane przez grupę entuzjastów związanych z czasopismem Trawers. Interesujące opowieści z wędrówek, zdjęcia na dużym ekranie i ogromna dawka inspiracji i porad!

W pierwszy wtorek każdego miesiąca.
Start: 20:00
Wstęp: FREE

   

SK8-GRAFIA

Cykliczny pokaz klasyki kina deskorolkowego. Dla wszystkich jeżdżących na deskorolce, aspirujących w temacie lub ciekawych tej aktywności.
 

W pierwszą niedzielę każdego miesiąca.
Start: 20:00
Wstęp: FREE

INNE

   

Nasz Szafowy blog

23 maja br. uruchomiliśmy bloga, na którym od dzisiaj pojawiać się będą kolejne odcinki "Dziennika na rogu", czyli rodzaju nieformalnej dokumentacji fotograficzno-tekstualnej życia naszego lokalu i jego najbliższego otoczenia. Przynajmniej teoretycznie [:)] codziennie o 15 robimy zdjęcie wejścia i spisujemy wyjątek z dnia w Szafie i wokół Szafy. Zapraszamy do odwiedzenia i mamy nadzieję, że się spodoba!

 

http://www.cafe-szafe.blogspot.com/

Rezerwacje

Aktualna baza rezerwacji stolików i sal na konkretne dni.

CO BYŁO I MINĘŁO W OSTATNIM CZASIE:

   

19 lipca 2014 [sobota]: koncert - Smingus (akustycznie)

Z okazji 10. urodzin projektu Kraków Spy Map zagrała u nas formacja Smingus (kiedyś Don't Ask Smingus) - rhythm-bluesowy kolektyw z rockowym zacięciem, głębokim sentymentem do folku, prawdziwym uczuciem dla funku i niegasnącą miłością do szarpiących duszę tekstów.

   

14 czerwca 2014 [sobota]: koncert - Michał Augustyniak & Łukasz Wiśniewski

Koncertowym wydarzeniem czerwca 2014 w Szafie był pierwszy po latach wspólny występ Michała Augustyniaka "Limboskiego" w duecie z Łukaszem "Wiśnią" Wiśniewskim.

   

8-11 maja 2014 [czwartek-niedziela]: 12. urodziny Cafe Szafe

Sporo już wody w Wiśle upłynęło, od kiedy pierwsi goście przekroczyli bramy Szafowego mikrokosmosu. Sporo barmanów, osobliwych klientów, znakomitych muzyków i literatów przewinęło się przez lokal. Szafa ma 12 lat.

   

11 kwietnia 2014 [piątek]: koncert - Sekcja Muzyczna Kołłątajowskiej Kuźni Prawdziwych Mężczyzn z Olą

SMKKPMzO to wyjątkowy kolektyw muzyczno-kabaretowy, czerpiący bez skrępowania ze wszystkich gatunków i konwencji w muzyce, malując swój własny, unikalny obraz świata w krzywym zwierciadle czarnego humoru.

   

8 marca 2014 [sobota]: koncert - Karpov not Kasparov (RO)

Bardzo ciekawy skład odwiedził Cafe Szafe 8 marca. Rumuński duet Karpov not Kasparov (Valeriu Borcos - klawisze, Eduard Gabia - bębny) zagrał set muzyki elektro-jazzowo-orientalnej do multimedialnej szachownicy!

   

17-31 stycznia 2014: "Miasto Polskie" - wystawa malarstwa Shinyi Ayamy

Pewnego miłego dnia zapukał do nas pewien miły Japończyk.

   

11 stycznia 2014 [sobota]: Minifestiwal Andrzeja Zauchy

W najbliższych okolicach 65 urodzin krakowskiego barda wszechczasów w Cafe Szafe odbył się wyjątkowy wieczór poświęcony tej postaci!

 

O życiu i przebojach Zauchy opowiedziały najbliższe znane mu osoby. Wyświetliliśmy też dokument. Wieczór dopełniła część muzyczna w formule specjalnego Open Mike'a!

« [1] [2] [3] [4] »
O nas | Galeria | Gościli u nas | Anna Kaszuba-Dębska | Łukasz Dębski | księgarnia | archiwum | kontakt | księga gości
© 2017 - Cafe Szafe - Kawiarnia w Krakowie, ul. Felicjanek 10   kontakt »